T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haberler

 Köşk Belediyesi Tarafından 3. Deve Güreşi Yapıldı.
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

    Köşk Belediyesi tarafından, yapımı devam eden ADÜ Meslek Yüksek Okulu inşaatı yararına düzenlenen 3.Deve Güreşi, 29 Ocak 2012 Pazar günü Köşk tepesi mevkiinde yapıldı.

    
Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri KILINÇ’ın Başkanlığını yaptığı Tertip Komitesi'nce gerçekleştirilen güreşlere, Aydın ve Muğla illerinin yanı sıra Ege ve Akdeniz ve Marmara Bölgesi’nin değişik illerinden yaklaşık 130 pehlivan deve katıldı. Sabah saatlerinde yeni havut giymiş develerin karşılaşması ile başlayan deve güreşleri akşam saatlerine kadar devam etti.

    
Köşk Tepesi mevkiindeki Üniversite inşaatı binasının avlusunda gerçekleştirilen güreşleri, Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet ERDEM, Gültekin KILINÇ, Kaymakamımız Murat Sefa  DEMİRYÜREK, Sultanhisar Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN, Sultanhisar Belediye Başkanı Ertegün ÜNAL, çevre ilçe ve beldelerin belediye başkanları ile binlerce güreş sever izledi.

 
 


Bu içerik toplam 178.123 kez gösterildi, Site toplam 526.589 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 158 kişi geziyor.

Köşk Kaymakamlığı
Tel: +90 256 461 3820-461 3905 e-mail:kosk@icisleri.gov.tr web adresi:http://www.kosk.gov.tr